Date

www.Amazonki.Olsztyn.pl

Amazonki i życie po mastektomii.
Rak piersi

Archive for czerwiec, 2013

Konkurs „Opowiedz nam swoją historię”

posted by:

Jesteś Amazonką? A może bliska Ci osoba jest Amazonką? Chcesz podzielić się swoją historią? To po prostu zrób to! Wypełnij poniższy formularz lub wyślij swoją odpowiedz na biuro1@lemar.olsztyn.pl Wybierzemy najciekawiej opisane historie, a Różowy Salonik ufunduje fajną nagrodę. W czerwcu nagrodami są: dowolny gorset protetyczny (biustonosz) firmy ANITA do wyboru z katalogu oraz dwa zestawy upominków. Masz czas do końca czerwca, czekamy na Twoją historię! Przeczytaj regulamin!

Wyłoniliśmy zwycięzców! Otrzymaliśmy wiele pięknych historii, niestety nagrody są tylko trzy, a trafią one w ręce pani Anny, która otrzyma dowolny gorset protetyczny (biustonosz) marki ANITA oraz dwie nagrody dodatkowe, zestawy gadżetów trafią do pani Małgorzaty i do pani Barbary. Historie już niedługo opublikujemy na naszym blogu znajdującym się pod adresem:  www.blog.amazonki.olsztyn.pl. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który już niebawem pojawi się na naszym blogu.

Spotkanie Amazonek w Działdowie

posted by:

Dnia 05. 06. 2013 r. w ramach akcji promującej artykuły dla Amazonek w klubie Amazonek w Działdowie zostało zorganizowane spotkanie przez naszą sieć sklepów Lemar. W spotkaniu wzięło udział około 35 Pań, mieszkanek Działdowa i okolic. Po zakończeniu części organizacyjnej została przedstawiona oferta sprzedażowa dostępna w naszych sklepach.
Panie miały możliwość obejrzenia, przymierzenia oraz zakupu produktów firm Anita, Amoena, Alles i Maria. Największym powodzeniem cieszyły się gorsety protetyczne które prezentowane były w różnych rozmiarach i fasonach. Panie szczególnie zainteresowane były biustonoszami z koronkowymi wstawkami firmy ALLES model Elli oraz firmy AMOENA model ISABEL. Wykwalifikowany personel medyczny sklepu udzielił informacji odnośnie refundacji protez, peruk a także odpowiedzi na nurtujące nasze Panie Amazonki pytania. Wszystkie uczestniczki spotkania otrzymały upominki, katalogi i ulotki reklamowe.

Sieć sklepów medycznych LEMAR zamierza organizować spotkania w Klubach Amazonek na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, co będzie dla wielu Pań dużym udogodnieniem w dotarciu do poszukiwanego produktu, bądź zrealizowaniu wniosku na protezę piersi która przysługuje co dwa lata każdej kobiecie po mastektomii.

Firma Lemar stwarza również możliwość zamówienia na dowóz wybranego modelu, fasonu produktów bez dodatkowych opłat. Zachęcamy Panie do odwiedzania naszych sklepów Zwłaszcza Różowego Saloniku w Olsztynie na ulicy Grunwaldzkiej 8/9. Służymy doradztwem i fachowa pomocą.